Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z krótką instrukcją korzystania z zasobów naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

Menu dostępności

Każda strona posiada menu zawierające możliwość zmiany kontrastu oraz wielkości liter na stronie. Znajduje się na samej górze strony wraz z deklaracją dostępności.

Menu skocz do (skip menu)

Każda strona posiada ukryte menu "skocz do", które pozwala na pominięcie bloków tekstu. Menu aktywuje się podczas poruszania się za pomocą przycisku Tab po stronie.

Menu górne

Pozwala powrócić do strony głównej, przejść na stronę IGB Mazovia oraz przeskoczyć do informacji kontaktowych. 

Menu boczne

Każda podstrona posiada menu boczne z możliwość przejścia na strony tj. zamówienia publiczne, sprzedaż, nasze działalności. Ponadto zawiera odnośnik do wyszukiwarki oraz możliwość wydrukowania danej strony.

Stopka

Strona główna wraz z podstronami posiada u dołu stopkę. Zamieszczone są tam przyciski kierujące do wszelkich informacji na temat IGB Mazovia, ogłoszeń oraz artykuły zawierające materiały pomocowe.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka na stronie głóniej znajduje się w górnej treści strony. Każda podstrona daje możliwość przejścia na podstronę wyszukiwarki. Łącze (link) znajduje się w menu bocznym po prawej stronie.

Skróty klawiaturowe

Na stronie można korzystać z podstawowych skrótów klawiaturowych tj. Przycisk Tab, strzałki, przycisk Esc (escape).