W ramach własnej marki BALTICA oferujemy okna i drzwi: aluminiowe, PCV, ppoż., antywłamaniowe, systemy fasadowe. Posiadamy szerokie spektrum produktów, od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych, aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem realizują kompleksowo zamówienia na terenie całej Polski.

 

Okna Baltica

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu stolarki okien i drzwi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na obiektach czynnych nie ingerując w jego codzienną funkcję. Nasza stolarka okienna i drzwiowa oferuje szerokie spektrum produktów, dostosowanych do każdej sytuacji - od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych, aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Nie ma znaczenia czy są to budynki nowe, czy też modernizowane, jedno czy wielorodzinne, mieszkalne czy użytkowe.

Stolarka PCV budowana jest z wykorzystywaniem profili firmy REHAU dając nam możliwość zastosowania różnych rozwiązań, które pozwalają spełnić wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym oknom na różnych obiektach.

Stolarka aluminiowa w tym również fasadowa wykorzystuje rozwiązania systemowe ALUPROF - służące do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Zobacz pełną ofertę na stronie Okna Baltica