Proponujemy naukę jazdy konnej z instruktorem, oraz jazdy rekreacyjne w terenie. Uczestnicy objęci są ubezpieczeniem NW. Stawka godzinowa obejmuje pełne 60 minut nauki. Istnieje możliwość zakwaterowania.

Stadnina koni - Hodowla koni pozostała w naszej placówce z czasów, kiedy jeszcze gospodarstwo rolne tętniło pełnią życia. W gospodarstwie rolnym hodowano wówczas: trzodę chlewną, krowy oraz konie. Konie głównie pomagały w pracach polowych, a więc nie były to początkowo konie pod siodło. Jednakże z biegiem czasu zaprzestano hodowli krów i trzody a pozostawiona została hodowla koni.

Głównym celem hodowli była i jest rekreacja i nauka jazdy konnej dla wychowanków naszej placówki i personelu. W późniejszym czasie zdecydowaliśmy się na świadczenie usług w zakresie nauki jazdy konnej wraz z instruktorem.

Początkowo hodowla liczyła około 7 koni, obecnie stado liczy 13 koni, w tym 3 konie 1roczne.

Konie jako piękne stworzenia, nie wymagające, aż tyle nakładu, by móc się nimi cieszyć o każdej porze dnia pozostały i pozostaną w naszej placówce na zawsze.

Kontakt:

IGB MAZOVIA Filia w Studzieńcu
96-330 Puszcza Mariańska
Woj. mazowieckie
Instruktor jazdy konnej - Sylwia Strzeszewska
Tel: 603 955 455
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.